معرفی آموزال

آموزال، استارتاپی فعال در حوزه آموزش آنلاین است. شرط اصلی پیشرفت هر فرد و سازمانی آموزش است. هدف آموزال ارتقای مهارت های مورد نیاز افراد در بازار کار و افزایش بازده سازمان‌ها با ابزار قدرتمند آموزش است. در آموزال محتوای آموزشی، از نظر محتوایی (به واسطه همکاری با مدرسان برجسته کشور) و از نظر فنی (صدا، تصویر، زیرساخت و پلتفرم) با کیفیت بالا تهیه و ارائه می‎شود. آموزال برای بالا بردن بازده یادگیری افراد، در تولید محتوا، از تکنیک های روانشناسی آموزشی استفاده می کند.

فراگیران از نقاط مختلف دنیا در آموزال ثبت نام می‌کنند، و با دیدن محتوای آموزشی و انجام تمرین و پروژه های کاربردی، با مسائل بازار کار روبرو می شوند. تمرینات و پروژه های فراگیران ارزیابی و فرصت اصلاح در نظر گرفته می‌شود، تا میزان یادگیری فراگیران به صورت منطقی سنجیده شود. در صورت کسب امتیاز قبولی، مدرک دانشگاه امیر کبیر(پلی تکنیک تهران) به فراگیران موفق ارائه می‌شود.

به کارگیری فناوری های جدید از دیگر دستاوردهای آموزال است. این شرکت دانش بنیان از فناوری ها و تکنیک‌های روز دنیا در تولید و برگزاری دوره‌‌های آنلاین بهره می‌گیرد. در آموزال آموزش به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌شود. کاهش اتلاف وقت در سیستم آموزش قدیمی، پشتیبانی و رفع اشکال، شخصی سازی زمان آموزش برای افراد، یادگیری کاربردی و کارگشا، امکان مرور چندین باره در بازه های زمانی مختلف، به روزرسانی آموزشی رایگان از مزیت های آموزش در سامانه آموزال است. یکی از اهداف اصلی آموزال کمک به توسعه عدالت آموزشی است، به واسطه خدمات آموزال فراگیران حتی در دورترین و محروم ترین مناطق می‎توانند پای آموزش بهترین اساتید کشور بنشینند و با ارتقای مهارت‌های خود، زمینه پیشرفت شغلی و به تبع آن رشد درآمدی خود را فراهم کنند. آموزال در زمینه آموزش‌های سازمانی نیز فعالیت دارد و آماده همکاری با سازمان‌ها و بنگاه‌های تجاری است که قصد آموزش پرسنل یا مشتریان خود را دارند.

راه های ارتباطی

آرم شرکت