آمار و اطلاعات جالب توجه در مورد بازاریابی پیامکی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۰۳


در این مقاله قصد داریم 60 آمار برتر بازاریابی پیامکی که باورها درباره این حوزه از بازاریابی را تغییر خواهد داد، به شما معرفی می‌کنیم. 

خواندن آمار و ارقام درباره و اینکه بدانیم به طور مثال چه تعداد از مردم در سرتاسر جهان از گوشی تلفن همراه استفاده می‌کنند یا چه تعداد پیامک روزانه خوانده می‌شود، برای بسیاری از افراد کسل‌کننده است. در زمان جمع‌آوری این اطلاعات با دانستن این مسئله تلاش شده تا بهترین و کاربردی‌ترین آمار ارائه شود. 

در این مقاله تمرکز اصلی بر آمار و ارقام بازاریابی پیامکی است که برای اکثر کسب و کارها و تیم‌های بازاریابی، فروش و خدمات پشتیبانی مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ضمن اینکه نشان داده شده که چرا مشتریان ترجیح می‌دهند شرکت‌ها به آن‌ها پیامک دهند و همچنین میزان کارآمدی و تأثیرگذاری بازاریابی پیامکی شرح داده شده است. 

در حین مطالعه این آمار و ارقام از خود بپرسید، چرا شرکت شما در حال حاضر از طریق پیامک (SMS) با مخاطبین خود ارتباط برقرار نکرده است یا چرا پیامک‌های بیشتری را برای مشتریان ارسال نمی‌کنید. 60 آمار و ارقامی که درباره بازاریابی پیامکی در این مقاله گرد‌آوری شده به چندین گروه به شرح زیر تقسیم شده و سپس ارائه شده است: 


 • طرز فکر مشتریان درباراه بازاریابی پیامکی چیست؟ 
 • مقایسه پیامک با سایر کانال‌های بازاریابی
 • بازاریابی پیامکی تا چه اندازه تأثیرگذار است؟ 
 • آمار و ارقام مربوط به بازاریابی پیامکی و فروش از طریق پیامک 
 • آمار و ارقام مربوط به پیامک بخش پشتیبانی از مشتریان 
 •   ارسال پیامک از سال 2020 به بعد 
 • آغاز بازاریابی از طریق خدمات پیام کوتاه یا پیامک 

طرز فکر مشتریان درباراه بازاریابی پیامکی چیست؟ 

به طور کلی اکثر شرکت‌ها نگران این مسئله هستند که با ارسال پیامک مزاحم حریم خصوصی مشتریان خود شوند. به همین دلیل یکی از شایع‌ترین پرسش‌ها درباره بازاریابی پیامکی این پرسش است که «آیا بازاریابی پیامکی قانونی است؟» 
پاسخ این پرسش مثبت است، بله این قطعاً این روش قانونی است. 
در اکثر موارد، مخاطب باید برای دریافت پیام‌های ارسالی شرکت یا کسب و کار شما ثبت‌نام کند. یکی از خوبی‌های این روش همین است، زیرا ثبت‌نام هر مخاطب نشان می‌دهد این فرد از مشتریان آتی خواهد بود، قابلیت‌های یک مشتری راغب را دارد، یا ممکن است در آینده و با دریافت پیشنهادهای تبلیغاتی یا حراج به یکی از مشتریان راغب تبدیل شود.
به نظر بسیاری از افراد فعال در زمینه بازاریابی آنلاین، این ایده خدمات بازاریابی پیامکی مضحک است، زیرا آن‌ها فکر می کنند که این روش از بازاریابی ایمیلی قانونی‌تر نیست. در حقیقت این تفکر اشتباه است.

 شماره 1: 75 درصد از مشتریان از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی رضایت دارند، البته تا زمانی که در این سامانه ثبت‌نام کرده باشند. 
شماره 2: 64 درصد از مشتریان معتقدند که تمامی کسب و کارها و شرکت‌ها باید اغلب از طریق پیامک با آن‌ها در ارتباط باشند. 
شماره 3: 75 درصد از مشتریان خواهان دریافت پیامک‌هایی حاوی پیشنهادهای منحصر به فرد هستند. 

وقتی از هر 4 مشتری، 3 نفر خواهان دریافت پیشنهادهای ویژه خرید، تخفیف و کوپن‌های خرید هستند که از طریق پیامک به گوشی هوشمندشان ارسال می‌شود، چرا نباید این راهکار را در کمپین بازاریابی خود بگنجانید. 
یکی از استراتژی‌های توصیه شده برای بازاریابی پیامکی، ایجاد یک پیام فراخوان است. به طوری که احساس فوریت را در مخاطب ایجاد کند، به طور مثال یک پیام با چارچوب زمانی خاص که باید فقط تا یک تاریخ معینی پاسخ داده شود. 
استراتژی دیگر این است که دریافت‌کنندگان پیامک ترغیب می‌شود با معرفی برندی که پیامک را ارسال کرده به اعضای خانواده یا دوستان خود امتیازهای بیشتری دریافت کند. 

شماره 4: 75 درصد از مشتریان وقتی نمی‌توانند به پیامک ارسالی از طرف یک شرکت پاسخ دهند احساس ناامیدی می‌کنند. برخی از ابزارهای ارسال پیام با محدودیت‌هایی همراه است. 
شماره 5: 56 درصد از افراد ترجیح می‌دهند به یک شرکت پیامک ارسال کنند تا اینکه با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرند. 
شماره 6: 67 درصد از مردم ترجیح می‌دهند درباره قرار ملاقات خود با یک شرکت از طریق پیامک مطلع شوند و سپس از طریق ایمیل یا تلفن برنامه‌ریزی‌های بعدی انجام شود. 
شماره 7: 59 درصد از کاربران تمایل دارند ارتباطات آن‌ها از طریق تلفن باشد و نیازی به دانلود اپلیکیشن جداگانه نباشد. 

بسیاری از مصرف‌کنندگان به دلیل سهولت استفاده از خدمات پیام کوتاه، این کانال ارتباطی را ترجیح می‌دهند،به علاوه برای دریافت اطلاعات درباره یک شرکت، دیگر الزامی به دانلود اپلیکیشن آن شرکت نیست. از طریق پیامک می‌توان به طور مستقیم پیام را ارسال کرد.  

شماره 8: 77 درصد از مشتریان نسبت به شرکتی که پیامک را ارسال می‌کند برداشت مثبتی دارند. 
شماره 9: حدود 80 درصد از مشتریان ترجیح می‌دهند پس از ارسال محصولاتی که خریداری کرده‌اند، سفارش خود را از طریق پیامک پیگیری کنند. 
شماره 10: 83 درصد افراد پیامک‌های ارسالی را ظرف 90 ثانیه از زمان دریافت باز می‌کنند. 
شماره 11: 75 درصد از افراد ترجیح می‌دهند برای تحویل کالا، تبلیغ محصولات و نظرسنجی ارتباطات پیامکی داشته باشند. 

بر خلاف باورهای عموم مردم، اکثر افراد نسبت به پیشنهادهای تبلیغاتی که از طریق پیامک ارسال می‌شود دلسرد نمی‌شوند. برخی عوامل باعث این مسئله شده است. مهمترین عامل این است که بازاریابی پیامکی در مقایسه با سایر کانال‌های بازاریابی مزاحمت کمتری برای کاربران دارد، به علاوه کاربر باید به یک شرکت یا فروشگاه اجازه دهد تا پیامک تبلیغاتی آن شرکت یا فروشگاه برای کاربر ارسال گردد. 
پس از خواندن این 11 آمار مربوط به بازاریابی پیامکی مطمئناً تاکنون متوجه شده‌اید که آیا پیامک‌های شما باعث ناراحتی مشتریان می‌شود یا خیر. در حقیقت مشتریان با شرکت‌هایی که برای آن‌ها پیامک ارسال می‌کنند مشکلی ندارند و حتی برندهای مورد علاقه خود را تشویق به استفاده از پیامک می‌کنند. 

مقایسه پیامک با سایر کانال‌های بازاریابی

از چه طریقی می‌توان بازاریابی پیامکی را با سایر کانال‌های بازاریابی مقایسه کرد؟ کدام عوامل پیامک را متمایز از سایر کانال‌های بازاریابی می‌کند؟ 
ارزش بازاریابی پیامکی در این است که روش مورد ترجیح میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان برای تعامل با شرکت‌ها و برندها در مقایسه با سایر روش ها است. اکثر مردم گوشی‌های تلفن همراه خود را در کنارشان نگه می‌دارند و همواره آماده استفاده از آن هستند. آمار و ارقام زیر بیانگر این مسئله است. 

شماره 12: مشتریان پیامک‌های ارسالی را قبل از سایر ارتباطات موبایلی باز می‌کنند. 
شماره 13: در حقیقت، کانال‌های مورد ترجیح مشتریان برای ارتباط با شرکت‌ها و برندها بدین شرح است: 

 • پیامک: 48 درصد 
 •   ایمیل: 22 درصد 
 • اطلاع رسانی‌ها از طریق اپلیکیشن: 20 درصد 
 • پست: 8 درصد 
شماره 14: نرخ باز کردن پیامک‌ها 98 درصد است، در حالی که نرخ باز کردن ایمیل 20 درصد است. 
شماره 15: میانگین زمان پاسخ‌دهی به یک ایمیل در حدود 90 دقیقه است، در حالی که زمان پاسخ‌دهی به یک پیامک 90 ثانیه است. 
شماره 16: تنها 10 درصد از پیامک‌های بازاریابی پیامکی به بخش اسپم می‌روند، در حالی که حدود 7/49 درصد از ایمیل‌های تبلیغاتی به بخش اسپم می‌روند. 
شماره 17: نرخ پاسخ‌دهی به پیامک در بازارایابی پیامکی 45 درصد است، در مقایسه با نرخ پاسخ به ایمیل که تنها 6 درصد است. 

به علاوه نرخ تعامل با یک شرکت از طریق پیامک بسیار بالاتر از ایمیل است. 

شماره 18: حدود 19 درصد از لینک‌های ارسالی در پیامک‌ها کلیک می‌شوند، در حالی که فقط 2 درصد از لینک‌ها در ایمیل‌ها باز می‌شوند. 
شماره 19: متوسط میزان کلیک برای پیامک‌ها 36 درصد است، در حالی که میزان کلیک برای ایمیل کمتر از 4/3 درصد است. 
شماره 20: در زمان حراج، 90 درصد از مشتریان راغب ترجیح می‌دهند از طریق پیامک به آن‌ها اطلاع‌رسانی شود، تا اینکه با آن‌ها تماس تلفنی گرفته شود. 
شماره 21: 55 درصد از مخاطبین ترجیح می‌دهند قرارهای ملاقات از طریق پیامک به آن‌ها یادآوری شود، در مقابل 35 درصد از مخاطبین ایمیل را برای این نوع موارد ترجیح می‌دهند. 

بر خلاف وب‌سایت، بازاریابی پیامکی یک کانال ارتباطی دائمی است. وب‌سایت یک کانال دائمی نیست، زیرا وقتی یک مشتری راغب از وب سایت یک فروشگاه خارج می‌شود، بدون اینکه اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورد، در حقیقت برای همیشه از دست رفته است. 
خدمات بازاریابی پیامکی یک کانال بازاریابی دائمی است، زیرا شما می‌توانید بارها با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید و این ارتباط می‌تواند هر بار از دفعه قبل بهتر و کاربردی‌تر باشد. 
به علاوه شما مالک یک کانال ارتباطی هستید، به عنوان یک دارایی بازاریابی به شمار می‌رود. در واقع از طریق بازاریابی پیامکی از یک طرف صاحب یک کانال ارتباطی خواهید شد و از طرف دیگر یک کانال دائمی خواهید داشت. 

بازاریابی پیامکی تا چه اندازه تأثیرگذار است؟ 

پاسخ کوتاه به این پرسش این است که بله بسیار تأثیرگذار است. 

شماره 22: 98 درصد از پیامک‌های ارسالی خوانده می‌شوند. 
شماره 23: نرخ پاسخ‌دهی به پیامک‌ها 209 درصد بالاتر از تماس تلفنی، ایمیل یا حتی فیسبوک است. 

سایر افراد فعال در زمینه بازاریابی از راهکار بازاریابی پیامکی اجتناب می کنند، زیرا این روش جدید است و اطمینان خاطر به آن‌ها نمی‌دهد، یا اینکه احساس می‌کنند حضور ناگهانی در صندوق پیام‌های مخاطبین باعث مزاحمت برای مخاطبین می‌شود. با این حال داده‌ها و اطلاعات موجود نشان می‌دهد این تفکر نیز اشتباه است. 

شماره 24: به طور متوسط تنها 90 ثانیه طول می‌کشد تا یک نفر به پیامک پاسخ دهد. 
شماره 25: 90 درصد از پیامک‌ها ظرف 3 دقیقه پس از دریافت خوانده می‌شوند. 
شماره 26: به علاوه ظرف 3 دقیقه از زمان تحویل پیامک، 95 درصد از پیام‌ها خوانده و پاسخ داده می‌شوند.
مقایسه نرخ پاسخ‌دهی در حوزه‌های مختلف نشان می‌دهد: 

شماره 27: نرخ پاسخ‌دهی به پیامک ظرف 15 دقیقه نخست از زمان تحویل به شرح زیر برآورد شده است: 

 • فروشگاهی: 32 درصد 
 • تجارت و داد و ستد: 33 درصد 
 • تفریحی: 37 درصد 
 • حمل و نقل و سفر: 54 درصد 
 • مالی و بانکداری: 57 درصد

شماره 28: ارسال یادآور قرار ملاقات‌های تجاری برای مشتریان از طریق پیامک باعث کاهش 26 درصدی غیبت در جلسات می‌شود. 
شماره 29: 91 درصد از کاربران که برای دریافت پیامک از یک برند یا شرکت ثبت‌نام کرده‌اند، این پیامک‌ها را به عنوان «محتوای تقریباً مفید» یا «محتوای خیلی مفید» در نظر می‌گیرند. 

این آمار و ارقام که در نظرسنجی‌های جهانی بدست آمده است حقیقی هستند. بازاریابی پیامکی بهترین نرخ تعامل و مشارکت را در بین تمامی کانال‌های بازاریابی دارد. از طرفی زمان تحویل پیامک و پاسخ‌دهی بسیار سریع است. 

آمار و ارقام مربوط به بازاریابی پیامکی و فروش از طریق پیامک 

 آمار زیر درباره بازاریابی پیامکی مطمئناً تیم‌های بازاریابی و فروش را متقاعد می‌کند که بازاریابی پیامکی را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهند. زیرا این آمار نشان می‌دهد که شرکت‌هایی که از پیامک به عنوان یک کانال بازاریابی استفاده نمی‌کنند، حقیقتاً یک منبع درآمد قابل توجه و پایایی را از دست می‌دهند. 

شماره 30: 31 درصد مشتریان به نظرخواهی پیامکی پاسخ می‌دهند، متوسط زمان پاسخ‌دهی کمتر از 6 دقیقه است. 
شماره 31: نرخ تعامل و مشارکت از طریق پیامک به اندازه 6 تا 8 برابر بالاتر از نرخی است که از طریق بازاریابی ایمیلی به‌دست می‌آید. 
شماره 32: 48 درصد از مصرف‌کنندگان اینترنت ترجیح می‌دهند که پیام‌های مربوط به وفاداری به یک برند را از طریق پیامک دریافت کنند. 
شماره 33: 50 درصد از مشتریان پس از ارسال یک پیامک حاوی کوپن یا کد تخفیف اقدام به خرید می‌کنند. 
شماره 34: احتمال اینکه مخاطبین که پیام‌های تیم بازاریابی پیامکی را دریافت می‌کنند به مشتریان دائمی تبدیل شوند حدود 40 درصد بالاتر از احتمال تبدیل مخاطبینی است که پیامک‌های تیم بازاریابی را دریافت نمی‌کنند. 
شماره 35: نرخ تعامل و مشارکت از طریق پیامک برای اطلاع از میزان خرید، جمع‌آوری داده و اطلاعات و افزایش آگاهی درباره برند، به اندازه 6 تا 8 برابر بالاتر از نرخی است که در این رابطه از طریق بازاریابی ایمیلی به‌دست می‌آید. 
شماره36: میزان خریدی که پس از ارائه کوپن از طریق پیامک انجام می‌شود 10 برابر بالاتر از میزان خرید پس از ارائه کوپن‌های کاغذی است.  
شماره 37: 64 درصد از افراد دارای گوشی هوشمند تمایل دارند پیام‌های مبتنی بر خدمات پیام کوتاه را از فروشگاه‌ها دریافت کنند. 
شماره 38: 55 درصد از مشتریان تمایل دارند پیام‌های مبتنی بر خدمات پیام کوتاه را از شرکت‌های مسافرتی و رستوران‌ها دریافت کنند. 

فراموش نکنید که اگر مشتری تمایلی به دریافت پیامک نداشته باشد، اقدام به ثبت‌نام نمی‌کند یا اجازه ارسال پیامک را به شما نمی‌دهد. افراد همیشه خودشان انتخاب می‌کنند که پیامک تبلیغاتی را دریافت کنند یا ارسال پیامک‌های تبلیغاتی متوقف شود. 

شماره 39: 90 درصد از مشتریان از برنامه‌های وفاداری پیامکی ارزش و منافع خوبی به‌دست می‌آورند. 
شماره 40: 83 درصد از تیم‌های بازاریابی که از طریق پیامک کاربران را ترویج به اشتراک ایمیل می‌کنند، اعتقاد دارند که این روش «بسیار اثربخش/ اثربخش» است. 
شماره 41: استفاده از لینک‌های کوتاه و اختصاصی در کمپین‌های بازاریابی موبایلی می‌تواند به بهبود نرخ تبدیل مخاطب به مشتری تا 34 درصد کمک کند. به همین دلیل توصیه می‌شود از لینک‌های کوتاه‌تر URL استفاده شود. 

نرخ کلیک روی لینک‌های اختصاصی یک برند یا شرکت بسیار بالاتر از نرخ کلیک روی لینک‌های کوتاه و عمومی است، چرا که لینک‌های اختصاصی قابل اعتمادتر هستند و مخاطب می‌داند که وقتی روی آن کلیک می‌کند با چه محتوایی رویارو خواهد شد. 

شماره 42: 96 درصد از تیم‌های بازاریابی پیامک خوش‌آمدگویی را به عنوان روشی «بسیار اثربخش/ اثربخش» یا «تا حدودی اثربخش» ارزیابی می‌کنند. 
شماره 43: 77 درصد از مشتریان برای دریافت پیامک‌های یک برند یا شرکت ثبت‌نام می‌کنند تا کوپن‌ها یا کدهای تخفیف را دریافت کنند. 
شماره 43: 33 درصد از مشتریان برای دریافت پیامک‌های یک برند یا شرکت ثبت‌نام می‌کنند تا به محتوای جالب و بامعنا دسترسی داشته باشند. 
شماره 44: 41 درصد از مشتریان تمایل ندارند برای دریافت پیامک‌های یک برند یا شرکت ثبت‌نام کنند، زیرا این پیام‌ها از نظر ایشان دارای محتوای معناداری نیستند. 

آمار و ارقام مربوط به پیامک بخش پشتیبانی از مشتریان 
ارتباط با مشتری به کمک پیامک بسیار راحت است، زیرا ماهیت پیامک فوری و ساده است. به کمک ارتباط زنده و در زمان واقعی با مشتریان کنونی و آینده می‌توانید میزان درآمد را افزایش دهید، مشتریان راغب را شناسایی کنید و در زمان واقعی خدمات پشتیبانی را ارائه دهید، یکی از بهترین و ساده‌ترین ارتباطات با مشتری از طریق خدمات پیام کوتاه حاصل می‌شود. 

شماره 46: مشتریان برای دریافت خدمات پشتیبانی، پیامک را به سایر کانال‌ها از جمله تماس تلفنی ترجیح می‌دهند. 
شماره 47: بیش از 50 درصد از مشتریان ترجیح می‌دهند از طریق پیامک با بخش پشتیبانی تماس بگیرند تا اینکه از سایر کانال‌های ارتباطی استفاده کنند. 
شماره 48: 70 درصد از مشتریان تمایل دارند برای مسائل مربوط به عیوب محصولات یا خدماتی که خریداری کرده‌اند از خدمات پیام کوتاه تلفن همراه خود استفاده کنند. 
شماره 49: 68 درصد از مشتریان تمایل دارند برای تماس با یک شرکت و اخذ اطلاعات بیشتر درباره نگرانی‌ها و پرسش‌های خود از خدمات پیام کوتاه تلفن همراه خود استفاده کنند. 
شماره 50: 71 درصد از مشتریان اعتقاد دارند استفاده از خدمات پیام کوتاه برای ارتباط با یک شرکت تأثیرگذار بوده است. 
شمار51: 97 درصد از شرکت‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که پس از راه‌اندازی پلتفرم‌های ارسال پیامک، ارتباط با مشتریان بسیار کارآمدتر شده است. 
شماره 52: 39 درصد از شرکت‌ها از برخی پیام‌های خاص برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند. 

مشتریان تمایل دارند برای دسترسی به بخش پشتیبانی مشتری از پیامک استفاده کنند. این آمار و ارقام مطمئناً بسیاری از شرکت‌ها را ترغیب به بررسی و تفکر بیشتر درباره تأثیر پیامک بر کسب و کارشان و افزودن پیامک به سایر کانال‌های پشتیبانی از مشتری می‌کند. 

ارسال پیامک از سال 2020 به بعد 

بازاریابی پیامکی یک کانال بازاریابی است که کمتر از سایر روش‌ها به کار گرفته شده است، به همین دلیل می‌تواند یک روش مکمل عالی برای استراتژی کلی بازاریابی کسب و کارتان باشد. ضمن اینکه این شیوه به سرعت رو به رشد است! 

شماره 53: تعداد افرادی که اقدام به دریافت پیامک از طرف شرکت‌ها می‌کنند در سال 2020 با رشد 23 درصدی در مقایسه با نرخ سال 2016 داشته است. 
شماره 54: حدود 7 میلیون نفر در سال 2020 تصمیم گرفتند که شرکت‌ها پیامک‌های مربوط به کسب و کارشان را برای آن‌ها ارسال کنند. 
شماره 55: در حدود 61 درصد از تیم‌های بازاریابی هنوز از خدمات پیام کوتاه استفاده نمی‌کنند. اگر همین حالا شروع کنید، شما در آینده نزدیک پیروز رقابت خواهید بود. 
شماره 56: با وجود اینکه آمار و ارقام مربوط به بازاریابی پیامکی، کارآمدی و اثربخش بودن این کانال را ثابت می‌کنند، اما هنوز هم 65 درصد از شرکت‌ها یک استراتژی رسمی و مشخص برای ارسال پیامک انبوه و بهره‌مندی از زمانی که مخاطبین در تلفن همراه‌شان صرف می‌کنند، در اختیار ندارند. 
شماره 57: پیش‌بی شده در پایان سال 2020، حدود 85 درصد از تعاملات بین یک شرکت و مشتری بدون نیاز به صحبت کردن مدیریت خواهد شد. 
شماره 58: استفاده از بازاریابی پیامکی به عنوان یک استراتژی در فعالیت‌های بین شرکتی نیز با رشد قابل توجهی (حدود 197 درصد) در مقایسه با گذشته روبرو شده است. 
شماره 59: با وجود جهش قابل توجه پیامک، هنوز هم 61 درصد از شرکت‌ها از پلتفرم‌های ارسال پیامک استفاده نمی‌کنند. 
شماره 60: 73 درصد برندها انتظار دارند که بودجه بازاریابی پیامکی آن‌ها تا پایان سال 2020 افزایش یابد. 

شکی وجود ندارد که بازاریابی پیامکی روشی بسیار ارزشمند است و حتی یک کانال بازاریابی ضروری به شمار می‌رود. این فرصت ایده‌آل برای رشد و افزایش تعداد مشتری را هرگز از دست ندهید. 

آغاز بازاریابی از طریق خدمات پیام کوتاه یا پیامک 
اکنون که می‌دانید بازاریابی پیامکی تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد، زمان آن رسیده است که اطلاعات بیشتری درباره کمپین‌های بازاریابی پیامکی به‌دست آورید. زمان آن رسیده است که کمپین‌های موفق بازاریابی پیامکی را آغاز کنید،استفاده از تاکتیک‌های که گروهی از مخاطبین مورد هدف قرار می‌گیرند به معنای افزایش نرخ تبدیل به مشتری، افزایش تعداد مشتریان و درآمد بالاتر است. در واقع بازاریابی پیامکی که هنوز ظرفیت‌های رشد بالایی دارد، آماده سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار شما است. 
بازاریابی پیامکی سریع‌ترین راه برای دستیابی به میلیون‌ها نفر است، پیام‌های بامعنا و هدفمند خود را به سرعت برای مخاطبین ارسال می‌کنید و پاسخی مطلوب دریافت خواهید کرد. همین امروز خدمات پیام کوتاه را به استراتژی بازاریابی خود اضافه کنید.