تیم فوتسال بانوان رهیاب

تیم فوتسال بانوان رهیاب

شرکت رهیاب پیام گستران با هدف انجام مسئولیت اجتماعی و پشتیبانی از استعدادهای ورزشی بانوان در تاریخ ١٣٩٧/۸/٢٢ حمایت و پشتیبانی خود را از تیم فوتسال بانوان با مربی گری خانم معصومه رضازاده ملی پوش اسبق فوتسال بانوان آغاز نمود.

تیم رهیاب تمرینات خود را برای شروع لیگ دسته یک کشور از ۲۲ آبان ماه آغاز کرد. مسابقات لیگ دسته یک کشور از آذرماه سال ٩٧ با حضور ۲۸ تیم در ۴ گروه ۷ تیمی برگزار گردید. تیم فوتسال رهیاب تهران در گروه A جای گرفت و در دور رفت مسابقات از تاریخ ١٣٩٧/٩/٢٠ لغایت ١٣٩٧/٩/٢۷ میزبان این گروه گردید و با موفقیت در دور رفت مسابقات در صدر جدول قرار گرفت. کیمیای اسفراین، شهرداری تبریز، هیات فوتبال مریوان، هیات فوتبال آمل، نفت امیدیه، سده لنجان تیم های حاضر در گروه رهیاب بودند.

دور برگشت مسابقات از تاریخ ١٣٩٧/۱۱/٢ الی ١٣٩٧/٩/٢٢ مریوان میزبان این گروه بود که تیم رهیاب باز هم موفق به صدر نشینی گردید و تمامی حریفان خود را از پیش روی برداشته و به دور بعدی صعود کرد. بعد از آن در دو دوره بعدی هم بازیهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشت، و به جمع ۴ تیم برتر صعود کرد.

دور نهایی مسابقات از تاریخ ١٣٩٧/۱۱/۳۰ الی ١٣٩٧/۱۲/۳ باحضور ۴ تیم برتر رهیاب تهران، هیات فوتبال تهران، پایتخت سنگ ایران و مس شهر بابک به میزبانی تیم رهیاب برگزار گردید که رهیاب تهران در بازی ضربدری، شهروند ساری را که بدون باخت تا اینجا صعود کرده بود، با ۱ گل برد و در فینال، تیم هیئت تهران را با نتیجه ۴ بر ٢ شکست داد تا قهرمان لیگ یک کشور شود و با اقتدار به لیگ برتر قدم بگذارد.