استارتاپ دنگی‌پال

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۲۰

استارتاپ دنگی‌پال در سال ۱۳۹۷ موفق به حضور و کسب مقام در رویداد های استارتاپی گردید.

به گزارش راه پرداخت، پانزدهمین دوره از رویدادهای DMOND Pitches با موضوع فین‌تک در روز چهارشنبه ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷ در شتاب‌دهنده دیموند برگزار شد. داوران این دوره مصطفی امیری مدیرعامل زرین پال، سعید احمدی‌پویا معاون کسب‌وکار شرکت به‌پرداخت ملت، مصطفی ثابتی مدیر مرکز فین‌تک بانک انصار، پورشاسپ شاهین کار معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ایران ارقام و محمدبشیر صدیقی ونچر پارتنر سامان وی‌سی بودند که تیم دنگی‌پال را به عنوان مقام اول این دوره را انتخاب کردند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه تراکنش ایران (۱۳۹۷)، همزمان با این نمایشگاه، دو رویداد ویژه با عناوین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران و جشنواره استارت‌آپی شهرهوشمند با حضور ٨٠ تیم فعال در این حوزه، برگزار شد. در این جشنواره دنگی‌پال موفق به دریافت نشان خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مراسم اختتامیه رویداد ملی شو ۲ بانک ملی ایران با حضور مسئولان ارشد بانک و جمعی از صاحبان کسب و کارها و استارتاپ ها و ایده های نو برگزار شد. در پایان این مراسم نیز به انتخاب هیات داوران استارت دنگی‌پال مقام اول این رویداد را کسب کرد