معرفی شرکت رادمان پرداز ره پی

رادمان پرداز ره پی، در سال ۱۳۹۸ با هدف توسعه کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت، و با تجربه مفید راه اندازی سیستم های زیرساختی مرتبط با حوزه پرداخت، تاسیس شده است. چشم انداز اصلی این شرکت، تجمیع فعالیتهای مرتبط با موضوع فوق در هولدینگ رهیاب پیام گستران، و تمرکز بر توسعه ی نرم افزار و سخت افزار مرتبط با Fintech و Payment می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و تجربه در زمینه پرداخت های خرد و کلان و تدوین دستور العمل های متعدد در کشور و نیاز روز افزون کاربران نهایی به خدمات پرداخت، رادمان در نظر دارد تا با همکاری با شرکای تجاری خود و ایجاد و توسعه بستر و نرم افزارهای مبتنی بر موبایل و وب بتواند سهمی در این پیشرفت داشته باشد و خدمات کارآیی را برای ایرانیان فراهم آورد.

پرداختیار ره پی، محصول و پروژه اصلی این شرکت است. پرداختیار، شخصیتی حقوقی است که، در چارچوب مقررات بانک مرکزی و بر اساس قرارداد منعقده با شرکت های فراهم آورنده خدمات پرداخت (PSP) و عقد تفاهم نامه با شرکت شاپرک، موظف به تجمیع تراکنش های حاصل از پرداخت و انتقال آن به شاپرک و نهایتا، انتقال آن به پذیرندگان می باشد.

رادمان پرداز ره پی تلاش می کند تا با به کار گیری نیروی متخصص و تعامل با سایر شرکا و استفاده از تجربیات گذشته و در نظرگرفتن نیازها و خواسته های نهایی مشتریان، استارت آپها و فین تک ها، راه حل هایی را توسعه بدهد تا ایرانیان (حقیقی و حقوقی) بتوانند با هزینه پایین، زمان کم و با امنیت و آسودگی خاطر حداکثری، فعالیت های روزانه ی پرداختی خود را به انجام برسانند. تعامل و هم افزایی با همه کسب و کارهای فین تکی وظیفه اجتماعی رادمان پرداز ره پی است و باور همکاران ما در این شرکت برا این است که برای به انجام رساندن این امر، نیازمند شناسایی و همکاری موثر با همه بازیگران این حوزه می باشند.

کارکردهای اصلی توسعه داده شده در رادمان پرداز ره پی عبارتند از:

  • Payment as a Service(PaaS)
  • زیرساخت و نرم افزار ره پی
  • پلتفرم micro-paymentها
  • مدیر مالی شخصی (PFM)

راه های ارتباطی

آرم شرکت